تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات مهمترین بخش یک سیستم کاری است . زمانی که شما با تمام جدیت مشغول به کار باشید و بهترین کیفیت را ارائه دهید اما هیچ برون دادیی نداشته باشد و هیچکس کافه و سیستم شما را نشناسد ، هیچ پیشرفتی صورت نمی گیرد .

زمانی که مشتریان با کافه آشنا شوند ، شما پیشرفت و حرکت رو به جلو را تجربه خواهید کرد ؛ پس نقش تبلیغات را دست کم نگیرید . راه شناخت مشتریان با شما از طریق همین تبلیغات هست .

تبلیغات به دو صورت انجام می گیرد ؛ تبلیغات سنتی و مدرن ( فضای مجازی ) .

تبلیغات

ابتدا یک نکته ای را بگوییم ، امروزه صاحبان برند و کسب و کار متمایل تر به سمت تبلیغات مجازی هستند اما باید بگوییم همان طور که تبلیغات مدرن و فضای مجازی جوابگو هست ؛ تبلیغات سنتی هم سهم زیادی در شناساندن و پیشرفت سیستم شما خواهد داشت .

حال بگوییم تبلیغات سنتی همان تبلیغات کاغذی ، بنرها و تابلوها است که جلوه ی بصری زیادی دارد .

تبلیغات مدرن هم همان تبلیغات فضای مجازی چه در سایت ها چه در اپ های مختلف هست .

نکته ای که باید توجه کرد این است که در هر فضا متناسب همان فضا و فرهنگ آن باید برخورد کنیم .

تبلیغات

در تبلیغات سنتی بنرها و طراحی های زیبا و جذاب ، در فضاهای مدرن هم متناسب با جو ، نوع و فرهنگ آن اپ پست های جذاب با زمان بندی مناسب گذاشته شود .

سعی کنید در هر اپ صفحه ای فعال مختص خود داشته باشید و هر روز سه تا چهار پست با توجه به اپ ؛ چه عکس ، چه فیلم ، چه متن و گفت وگو بارگذاری کنید .

همچنین می توانید در وب سایت تخصصی کافه خود از اتفاقات هر روزه و مناسبت ها ، معرفی آیتم ها و آشنا کردن مشتریان با رسپی های کلی کافه خود مطالب بگذارید .

فعال و خلاق باشید این رمز پیروزی در هر کسب و کاری است .

 

 

افزایش فروش مجموعه

گارنیش ها و ظروف سرو غذا

 

به اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *